Nasza Pomoc

W czym pomagamy

Prócz pobytów długoterminowych organizujemy pobyty krótkoterminowe. W razie potrzeby organizujemy wizyty lekarzy specjalistów na miejscu w Domu Seniora.


To, co sprawia że jesteśmy najlepsi


Opieka Medyczna

Jesieni życia towarzyszą różne dolegliwości. Nasz personel medycznym jest przygotowany by nieść ulgę i pomoc naszym pensjonariuszom. Naszych seniorów prowadzą znakomici lekarze geriatrzy.

Ciągła opieka

Nasi seniorzy są otoczeni troską 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. W ośrodku nieustannie obecny jest personel medyczny i opiekuńczy. W dzień mogą przebywać bliscy i rodzina pensjonariusza.

Kaplica

Naszym pensjonariuszom zapewniamy opiekę duszpasterską. W Kaplicy w Domu Seniora “Na Wzgórzu” regularnie odprawiane są Msze Święte, udzielany jest sakrament pojednania. Kaplica jest do dyspozycji dla naszych seniorów przez całą dobę.

Wyżywienie

Pamiętając o tym, że pora posiłków powinna być także czasem relaksu proponujemy domowe dania przygotowywane w nowoczesnej kuchni i serwowane w obszernej sali jadalnej mającej bezpośrednie połączenie z tarasem i ogrodem.

Rekreacja

Okolica Domu Seniora sprzyja spędzaniu wolnego czasu na aktywnym wypoczynku. Około 500 metrów od Domu rozpoczyna się pięknie położony las ze ścieżkami spacerowymi.

Pralnia

Troską w naszym ośrodku otaczamy również odzież naszych pensjonariuszy. Dbamy o to by ich ubrania były zawsze czyste i pachnące. Serwis pralniczy jest wliczony w cenę pobytu i nie wymaga dodatkowych opłat.

Pokoje

Oferujemy Państwu wygodne i bezpieczne otoczenie, nasi Pensjonariusze mogą cieszyć się spokojem i ciszą oraz przyjazną atmosferą. Wszystkie pokoje wyposażone są w system przywoławczy. Nowoczesna winda i brak barier architektonicznych ułatwiają poruszanie się po obiekcie.

Terapia zajęciowa

Pragnąc uatrakcyjnić pobyt w Naszym Domu a równocześnie pomóc w zorganizowaniu wolnego czas zapraszamy na terapię zajęciową prowadzoną w obszernej sali kominkowej z dwoma tarasami

Rehabilitacja

Dbając o zdrowie i dobre samopoczucie naszych Pensjonariuszy zapraszamy do brania udziału w zajęciach ruchowych. Nasi podopieczni mają do dyspozycji  profesjonalnie wyposażone sale rehabilitacyjne oraz świetnie przygotowanych rehabilitantów

Nasze obszary działań:

Dom seniora “Na Wzgórzu” to nie tylko przyjazne miejsce gdzie seniorzy w spokoju mogą przeżyć jesień Życia. Dzięki kompleksowemu podejściu do naszych pensjonariuszy otaczamy troską wszystkie aspekty życia. Troszczymy się o dobre dobrą kondycję ducha duszy i cała.


Dzięki naszej opiece nigdy nie będziesz musiał sam stawić czoła nagłej potrzebie!
Nasz ośrodek to wyjątkowe miejsce, by przeżyć w doskonałych warunkach resztę życia. Dom Seniora "Na Wzgórzu" to najlepszy wybór dla Ciebie i Twoich bliskich.
Sprawdź czy Dom Seniora "Na Wzgórzu" to miejsce, które spełni twoje oczekiwania.
Przywracamy sprawność po pobycie w szpitalu. Nasza intensywna rehabilitacja sprawi, że odzyskasz sprawność fizyczną i wiarę w Swoje siły.
Nasi opiekunowie medyczni na każdym etapie choroby zapewniają choremu opiekę i regularny plan dnia, co obniża stres chorego.
Początkowo zaburzenia dotyczą bardziej złożonych funkcji (np. prowadzenie finansów), a później najbardziej podstawowych, jak higiena osobista, ubieranie się. Nasz personel jest przeszkolony w opiece nad pacjentami z zaburzeniami pamięci.

Darmowa konsultacja

Przed podjęciem decyzji, czy pozom naszych usług i opieki odpowiadają temu czego szuaksz, gorąco zachęcamy do odwiedzenia nas w celu pierwszej, bezpłatnej konsultacji.

Chciałbym prozmawiać

10 + 7 =

Zapraszamy na Blog

Tematyka związana z opieką nad osobami w podeszłym wieku jest dla nas ważna i nam bliska. Chcemy na naszym blogu przybliżać tę tematykę i poruszać kwestie związane ze zdrowiem seniorów. Jesień życia to bardzo inspirujący czas, pozwala na spojrzenie na świat z innej perspektywy. Będziemy tu prezentować sylwetki ciekawych seniorów.Nasz Blog to miejsce gdzie również dzielimy się tym, co dzieje się w naszym ośrodku. Zapraszamy do poznania nas jeszcze bardziej.


Zrozumieć starość
Większość chorób występujących w starości pojawia się także w młodszym wieku, ale rzadziej i miewa nieco odmienny przebieg. Do takich chorób należy nadciśnienie, cukrzyca, choroba niedokrwienna serca. Występują także schorzenia,
Read more
RECEPTY NA DŁUGOWIECZNOŚĆ
Społeczeństwo starzeje się, co oznacza, że wzrasta w nim odsetek osób starszych. Starzenie się społeczeństw jest procesem demograficznym i wynika m.in. z niskiego przyrostu naturalnego, redukcji umieralności starszych grup wiekowych,
Read more