O nas

O nas

Od lat działamy jako Dom Seniora podnosząc nieustannie jakość naszych usług. Dzięki temu seniorzy są otoczeni niezrównaną troską.


Dom Seniora „Na Wzgórzu” realizuje swoją misję od ponad dziesięciu lat. Zdobyte doświadczenie, wiedza medyczna, wypracowane standardy geriatryczne, osobiste zaangażowanie kierownictwa i personelu oraz stabilny zespół sprawiają, że możemy zaproponować naszym mieszkańcom wysokiej jakości zindywidualizowany plan wsparcia w starości.

Dyrektorem ośrodka jest pani Monika Stolarska, osoba otwarta na wyzwania, pełna energii, odpowiedzialna, rozumiejąca starość i szanująca ludzi starych. Jest córką pielęgniarki, dzięki czemu już od dzieciństwa mogła zaobserwować trudy i wyzwania tego zawodu oraz podziwiać, jak wielką radość i satysfakcję przynosi niesienie pomocy tym, którzy są w potrzebie – zwłaszcza osobom starszym. Jej doświadczenia rodzinne i osobiste sprawiły, że wybiera do swojego zespołu osoby z odpowiednimi predyspozycjami. Buduje wysoką jakość opieki w oparciu o uniwersalne ludzkie wartości.

Realizując cele jakie są postawione przed naszym ośrodkiem na pierwszym miejscu stawiamy dobro naszych pensjonariuszy, zapewniając im prawo do:

 • Godnego traktowania z życzliwością i szacunkiem, wolności oraz autonomii.
 • Współdecydowania w sprawach dotyczących jego osoby.
 • Dostępu do informacji dotyczących jego stanu zdrowia oraz opieki nad nim.
 • Odpowiednich warunków mieszkaniowych.
 • Pomocy i udziału oraz odpowiedzialności Przedstawiciela w zabezpieczaniu środków higienicznych, leków, organizowaniu wolnego czasu, ustalaniu konsultacji specjalistycznych, planowych hospitalizacji.
 • Pomocy w utrzymaniu higieny osobistej oraz higieny garderoby i porządku w pokoju.
 • Podawania leków zakupionych przez Przedstawiciela Pensjonariusza lub Dom Seniora.
 • Opieki lekarskiej.
 • Żywienia zgodnego ze wskazaniem lekarza, ale w granicach możliwości żywienia zbiorowego.
 • Terapii zajęciowej i rehabilitacji ruchowej oraz opieki duszpasterskiej wyznania katolickiego.
 • Dostępu do kultury, oświaty i rekreacji organizowanej przez Dom.
 • Spokoju i bezpieczeństwa na terenie Domu.
 • Zapewnienia dostępu do praktyk religijnych i swobody wyznania.
 • Możliwości opuszczania Domu samodzielnie lub pod opieką rodziny oraz odwiedzin rodziny i znajomych, jeżeli brak jest przeciwwskazań zdrowotnych i taka jest wola Pensjonariusza.
 • Każdy nowo przybyły Pensjonariusz ma prawo oczekiwać od personelu wszelkich informacji dotyczących funkcjonowania Domu i jego osoby w nowych warunkach.
 • Pensjonariusze Domu mają prawo do zgłaszania własnych uwag i propozycji dotyczących organizacji opieki w Domu Seniora oraz do zgłaszania skarg i zażaleń.

Zapewniamy:


Opiekę medyczną

Jesieni życia towarzyszą różne dolegliwości. Nasz personel medycznym jest przygotowany by nieść ulgę i pomoc naszym pensjonariuszom.

Opiekę pielęgnacyjną

Niezależnie od pory dnia nasi pensjonariusze maja zapewniona opiekę profesjonalnych pielęgniarek i opiekunów medycznych.

Rehabilitację

Dla naszych pensjonariuszy przygotowaliśmy nowoczesne centrum rehabilitacyjne, w którym przywracają sprawność seniorom wykwalifikowani rehabilitanci.

Nasze mocne strony:


Dzięki naszej opiece nigdy nie będziesz musiał sam stawić czoła nagłej potrzebie!
Nasz ośrodek to wyjątkowe miejsce, by przeżyć w doskonałych warunkach resztę życia. Dom Seniora "Na Wzgórzu" to najlepszy wybór dla Ciebie i Twoich bliskich.
Sprawdź czy Dom Seniora "Na Wzgórzu" to miejsce, które spełni twoje oczekiwania.

Nasi zadowoleni klienci


Dziękuję z całego serca za wspaniałą opiekę nad moim ojcem Romanem. Pracownicy (wszyscy) są wspaniali, czuli i niesamowicie uprzejmi i cierpliwi. Zawsze uśmiechnięci i zainteresowani pensjonariuszami. Nie ma co porównać z innymi instytucjami. Rehabilitacja (dziękuje pani Beato) podniosła mojego ojca na nogi i pomogła mu uwierzyć w siebie. Od stanu lezącego zaczął po kilku tygodniach…

Irena

Dziękujemy panu Alanowi Jamalowi, właścicielowi Domu Seniora „Na Wzgórzu” w Głogoczowie, za najlepszą z możliwych opiekę nad naszą zmarłą Mamą – Anną Sagan. Te same słowa wdzięczności kierujemy do pani Dyrektor tego ośrodka Moniki Stolarskiej.  Pragniemy wyrazić uznanie dla osób, które towarzyszyły naszej Mamie w ostatnich, naznaczonych ciężką chorobą latach jej życia. Dzięki Waszym profesjonalnym staraniom i osobistemu zaangażowaniu…

Marzena

Z całego serca mogę polecić to miejsce. Moja babcia przebywa tam już kilka lat, jest osobą zdrową i świadomą. Babcia opowiada o dodatkowych zajęciach, dobrych posiłkach i miłym personelu. Jest bardzo zadowolona z pobytu a my razem z Nią!

Magda

Dziękuję personelowi Domu Seniora Na Wzgórzu za opiekę nad moim ojcem Januszem. Personel zawsze miły, uśmiechnięty, wykazujący dużą cierpliwość nawet w trudnych sytuacjach. Ojciec był zawsze zadbany, wypoczęty. Był zadowolony z jedzenia oraz opieki personelu. Od lat mieszkający sam, tutaj spotkał osoby w podobnym wieku, z którymi mógł powspominać dawne czasy. Cieszę się, że ostatnie miesiące swojego…

Michalina

Nasza babcia, Józefa przebywała w Domu Seniora “na Wzgórzu” przez kilka lat. Byliśmy zachwyceni opieką. Babcia cierpiała na kilka chorób, wymagała nie tylko opieki pielęgniarek ale i lekarza. Na szczęście w domu “Na Wgórzu” pacjent ma 24 – godzinną opiekę lekarską i to opiekę geriatry. Mamy porównanie, bo wcześniej była w innym miejscu, gdzie nie…

Małgorzata

Wspaniałe miejsce, z profesjonalną opieką dedykowaną dla pacjentów geriatrycznych, niezwykle życzliwym i pomocnym personelem. Ośrodek ten jako chyba jedyny w Małopolsce zatrudnia lekarzy geriatrów, sprawujących tam całodobową opiekę(opieka lekarska jest CAŁODOBOWA, co jest niezwykle rzadkie w tego typu placówkach). Panie pielęgniarki są wykształcone i serdeczne w kontakcie z pacjentem (pacjent nie jest tam dla nikogo…

Sylwester

Moja mama jest w Domu Seniora Na Wzgórzu w Głogoczowie już od pięciu lat. Zawsze chwaliła opieke i swoje mieszkanie. Dwa tygodnie temu jej stan zdrowia pogorszył się i dostałem telefon od pana Dr. Dubiela że może by było dobrze żebym przyjechał (mieszkam w USA). Udało mi się dostać bilet tego samego dnia i dzień…

Andrzej

Pobyt naszej Babci z nieuleczalną chorobą Alzheimera , dzięki wspaniałej opiece lekarzy i opiekunów pozwolił jej na godne życie w Państwa Domu Opieki. Okazanie serca i czułości podopiecznym wyróżnia szczególnie to miejsce. Dziękuje bardzo za wszystkie chwile, w których przyszło mi przebywać odwiedzając Babcię.

Elżbieta

Nasza Mama ze względu na chorobę Alzheimera przebywała w Domu Seniora “Na Wzgórzu” prawie 2,5 roku. Jest to miejsce naprawdę godne polecenia ze względu na wspaniałą atmosferę, fachową opiekę medyczną oraz bardzo cieple podejście do Pensjonariuszy. Dzięki temu, że powierzyliśmy naszą Mamę tej placówce mogliśmy normalnie funkcjonować nie martwiąc się o to czy jest bezpieczna,…

Alexandra

%

Średnie doświadczenie, jakie mają nasi opiekunowie

%

Opiekunowie mają wykształcenie medyczne

%

Nasi klienci są zadowoleni z naszej opieki

Pracuj z Nami!

Nieustannie się rozwijamy, otwierając kolejne Domy Seniora. Sprawdź czy mamy ofertę pracy dla Ciebie.!
Aplikuj

Napisz do Nas


11 + 6 =